Internet śmieje się z wyznania Elżbiety Bieńkowskiej w “Vivie!”
By admin On 5 Sty, 2015 At 09:23 PM | Categorized As Społeczne-Polska | With 0 Comments
Elżbieta Bieńkowska zbiera cięgi od internautów za swoją wypowiedź na łamach dwutygodnika “Viva!”. Była wicepremier wyznała, że “bardzo lubi wróżby i horoskopy, poprawiają jej humor”. Unijna komisarz opowiedziała także o swojej ostatniej wizycie u numerolożki. “I ona była wicepremierem dużego kraju w środku Europy” – drwi jeden z użytkowników Twittera.
Elzbieta Bienkowska

Komentatorzy zwracają uwagę, że Elżbieta Bieńkowska uchodzi za osobę bardzo konkretną i mocno stąpającą po ziemi. Tymczasem była wicepremier w rozmowie z “Vivą pokazała zupełnie inne oblicze. Opowiedziała m.in. o tym, jak podobała jej się wizyta u wróżki.
– Niedawno numerolożka postawiła mi horoskop z daty urodzenia. Jestem Wodnikiem. Powiedziała, że wszystko w moim życiu dzieje się w sposób bardzo naturalny dzięki mojej dobrej pracy. Ta pani nic o mnie nie wiedziała, a wszystko się zgadzało, nawet daty – mówiła była minister. Ten cytat mocno rozśmieszył internautów, którzy podkreślają, że naprawdę trudno nie wiedzieć nic o byłej gwieździe rządu Donalda Tuska.

W odpowiedzi dziennikarka “Vivy!” poprosiła Bieńkowską o podanie jej ręki. – Nie widzę u Pani wzgórka Merkurego, co znaczy, że nie tkwi w Pani autoagresja – powiedziała. – O, dziękuję, bardzo lubię wróżby i horoskopy, poprawiają mi humor. Zwłaszcza, że ten numerologiczny usłyszałam, kiedy byłam w złym momencie. I on mnie podbudował – zareagowała unijna komisarz.
Internauci zwracają uwagę, że problem nie tkwi w tym, że Elżbieta Bieńkowska chodzi do wróżki, ale iż otwarcie o tym mówi.

About -

comment closed