Wypadek czy Zamach Premier RP Beata Szydło w Szpitalu
By rafal On 11 Lut, 2017 At 07:18 PM | Categorized As Polityka, Polityka-Polska, Polska, Społeczne, Społeczne-Polska, Wiadomości | With 0 Comments

Zadziwiający ,,wypadek,, 10-02-2017 który miał miejsce w centrum Oświęcimia . W jadące auto Premier RP uderzył 21 letni kierowca który tłumaczył się że nie zauważył nadjeżdżających samochodów uprzywilejowywanych. Kierowca prowadzący auto Pani Premier w wyniku wydarzeń uderzył w drzewo . Skutki uderzenia mogą być przyczyną wykluczenia z życia politycznego Pani Premier . Komu zależy na zmianie Rządu w Polsce? Na pewno służbom specjalnym PRL które muszą oddać część władzy . Od długiego czasu pracownicy BOR nie dowidzą np. starej opony która eksplodowała w aucie Prezydenta Dudy . Dziwny wypadek Ministra MON, Macierewicza świadczy o totalnym bałaganie i brakiem zabezpieczenia bezpieczeństwa VIP-ów w Polsce . Szokuje wypowiedź rzecznika prasowego KGP w Warszawie , który w swoich wypowiedziach tłumaczył sprawcę wypadku i sugerował że młody człowiek z roztargnieniem nie zauważył uprzywilejowanych aut . Rządzący Polską nic nie nauczyli się od tragedii smoleńskiej , nie wymieniono agentury w urzędach : policji , sądownictwa, BOR-u czy też w Służbach Specjalnych . Ta czerwona ośmiornica morduje swoich przeciwników politycznych, a fikcyjna wolność, sprawiedliwość w Polsce pokazuje nam że Polska jest krajem bezprawia . Możemy wkrótce się spodziewać zamachu stanu, zamieszek ulicznych, które doprowadzą do upadku rządzących . Ale z czyjej to winy ? Przedstawienie teatralne pod nazwa wolna i demokratyczna Polska trwa.

11402738_825279390892126_528779515924610538_n

Życzymy Pani Premier RP Beacie Szydło oraz innym poszkodowanym w wypadku powrotu do zdrowia . Polonia w Niemczech , Francji i USA.

About -

comment closed